GABA: Detoxikačná masáž, ktorá pomôže zabudnúť

Cítite sa unavený a vyčerpaný? Máte pocit, že vášmu telu niečo chýba? Zatvorte oči a nechajte sa uniesť atmosférou pravého Thajska!

Každý potrebuje z času na čas vypnúť. Ruch mesta, veľké množstvo áut, dym, smog, povinnosti v práci, v domácnosti, nervozita. Predstavte si, že stačí, ak prejdete vchodom masážneho salóna SAMOI Thai Massages, a na všetky tieto stresové podnety rázom zabudnete. To nie je klišé. To je fakt. Garantujeme vám, že v našom salóne sa budete cítiť ako znovuzrodený a naozaj ako na pláži Ko Samui.

Samoi Thai Massage

 

Počuli ste už o detoxikačnej masáži Gaba?

Očistenie organizmu zvnútra je v dnešnej hektickej dobe nesmierne dôležité. Táto olejová masáž má od tradičná masáž ako ju poznáme, na míle ďaleko. Masérka používa jedinečnú techniku masírovania a príjemného uvoľnovania každej časti vášho tela: Od prstov na nohách, až po mimické svaly tváre. Autenticitu intenzívnej detoxikačnej masáže celého tela podčiarkuje špeciálna zmes thajského oleja, ktorý je vyrobený z liečivých rastlín Gaba a aloe vera, ktoré spolu tvoria detoxikačné kombo, účinné nielen pre telo, ale aj dušu. Olej je tmavej farby, nie veľmi výraznej vône a nezanecháva povrch tela mastný či zafarbený, skôr naopak. Gaba je vďaka kombinácii s aloe vera veľmi ľahko vstrebávateľná, ako do pokožky, tak do organizmu.

Gaba detox caj

 

Detoxikácia, ako ju nepoznáte 

Počas celej doby masáže máte pocit, že ste ako v bavlnke. Masáž sa robí v polohe ležmo, začínajúc na bruchu. Keďže sa masérka najskôr zameria na chodidlá a nohy, jemne vám ich mokrým, teplým uterákom utrie a postupuje smerom nahor. Podľa toho, aký spôsob masáže vám vyhovuje, pokračuje či už jemným, stredným alebo silným tlakom na sedacie svaly, kríže, lopatky, celý chrbát až po šiju a krk. Dôkladne sa venuje každej časti vášho tela. Už pri prvých pohyboch cítite, ako sa vám vďaka detoxikačnému oleju Gaba, uvoľňujú z tela všetky toxíny. Vaše telo sa dostáva do akejsi nirvány.

Detoxikacna masaz

 

Očista tela i duše 

Masáž z polohy na chrbte začína obdobným spôsobom, teda od dolných končatín. V tejto fáze masáže ste fyzicky, ale aj psychicky absolútne uvoľnený. Nerozmýšľate nad vonkajším svetom, ste úplne vtiahnutý do procesu očisty vášho tela i duše. Masérka sa zameriava aj na brušné svaly a prsia, ktoré jemnými krúživými pohybmi masíruje a plynule prechádza na masáž krku, ramien, rúk. Do stavu bezvýhradnej dokonalosti vás privedie ukončením masáže hlavy a tváre.

Aby bol účinok intenzívnej detoxikačnej masáže Gaba stopercentný, zakončuje sa vypitím čaju Gaba, ktorý na vás čaká v príjemnom salóniku.

Očistný proces sa začína počas masáže. Pozitívne účinky intenzívnej detoxikačnej masáže Gaba budete však pociťovať už v priebehu pár hodín. Vaše telo je prekrvené a v lepšej fyzickej, ale i duševnej kondícii.

Túto masáž odporúčame všetkým, ktorí chcú mať aspoň na chvíľu pocit jedinečnosti, potrebujú sa skutočne detoxikovať a nechať sa hýčkať v luxusnom prostredí salóna, pripomínajúce ozajstné Thajsko.