Peeling spojený s geniálnou aromatickou masážou? Prečo nie!

Poznáte ten pocit, kedy by ste si najradšej ľahli na niekoľko hodín do vane, pridali si do nej voňavú soľ, ktorá vám premasíruje telo a vychutnali si ten pocit oddychu, relaxácie a nádhernej vône? V takom prípade vás zaručene osloví náš peeling s aromatickou olejovou masážou.


Táto masáž je vhodná najmä k regenerácií pokožky. Taktiež však napomáha a urýchľuje odbúranie škodlivých látok z tela. Odľahčí orgány, ktoré tak môžu fungovať efektívnejšie. Stimulujú krvné a lymfatický obeh, napomáhajú pri odstraňovaní tekutín, tukov a škodlivých látok medzi bunkami z tela. Zabraňuje stagnácií lymfy, pomáha odstraňovač odumreté časti pokožky a v neposlednom rade zmäkčuje, čistí a vyhladzuje pokožku.

Samoi peeling

Ako prvé na vás čaká premasírovanie celého tela od piet až k hlave, uvoľnenie a prekrvenie celého tela. Následne na vás čaká peelingová masáž, pri ktorej budete mať pocit, že ste sa preniesli k moru a na tele cítite piesok. Relaxačná hudba, príjemné prostredie v štýle ZEN a masírujúci peeling, ktorý vám jemne zahreje pokožku vám bude pripomínať lúče slnka, ktoré sa o vás na pláži opierajú. Z pokožky sa vám tak odstránia odumreté čiastočky kože, vďaka čomu bude vedieť vaša pokožka opäť dýchať.
Po tomto osviežení na vás čaká sprcha, vďaka ktorej tieto čiastočky kože z tela zmyjete. Tým sa však váš relax nekončí. Na rad prichádza voňavá olejová masáž.


Pre spríjemnenie pocitu, no najmä všetkých zmyslov si môžete ešte pred masážou zvoliť vôňu aromatického oleja podľa vášho želania. V ponuke máme sladkasté vône ako napríklad jahoda, citrusové vône ako napríklad grep, ale aj exotickejšie vône, ktoré vás pomyseľne prenesú do iného sveta.

Samoi peeling

Táto masáž je taktiež celotelová, pričom dostane vaše telo do eufórie. Nádherná vôňa masážneho oleja prevonia nie len vaše telo, ale aj samotné prostredie, pričom budete cítiť, ako masáž rozmaznáva celé vaše telo. Vďaka šikovným rukám masérky a oleja bude pohladené nie len vaše telo, ale aj duša.

Zaujala vás táto masáž? 90-minútová varianta masáže je tu pre vás >>

Autorka: Katarína Sládečková