Vernostné zľavy pre našich klientov

Vyskúšali ste našu masáž a boli ste ňou príjemne prekvapený? Radi by ste vyskúšali ďalšie masáže z našej rady alebo by ste chceli túto masáž absolvovať ešte raz? Spýtajte sa na naše VIP karty, ktoré sú určené iba pre našich verných zákazníkov. Vďaka nim dostanete nie len zľavu na masáž, no taktiež môžete využiť i masáže zadarmo.

Na výber máte z dvoch kartičiek: Vernostná karta alebo VIP karta.

Vernostná karta

Prvá kartička Vám ponúka až 50% zľavu na masáž. Ako dostať masáž zadarmo? Po uskutočnení 5 masáži, pričom po každej absolvovanej masáži dostanete od nás pečiatku, máte nárok na ďalšiu masáž (v poradí šiestu), pri ktorej zaplatíte už len 50% z ceny masáže. V tomto prípade je karta považovaná za absolvovanie tzv. pravidelných masáží. Kartička je vypísaná na meno, pričom je určený aj dátum dokedy je kartička platná.

VIP karta 10+2

V prípade, že ste verný zákazník, ktorý rád skúša rôzne druhy masáží, môžete siahnuť po VIP 10+2 karte. Karta je vypísaná na meno, pričom má opäť, ako pri vernostnej karte dátum platnosti. Pri tejto karte je potrebné absolvovať 10 masáží ľubovoľných masáží. Po týchto 10 masážach je ďalej možné absolvovať 2 masáže úplne zadarmo.

Obe karty sú výhodné iba pre tých, ktorí chcú byť našimi vernými zákazníkmi. Tieto karty však nie je možné kombinovať s ďalšími akciami a zľavami.

Zaujali vás naše vernostné zľavy? 
Kontaktujte nás na samoi@thaiskemasaze.sk či +421 902 222 229 alebo sa informujte o ich kúpe priamo v našom salóne. 

Autorka: Katarína Sládečková