Rozprávka pre vašu chrbticu a šiju

Ak si myslíte, že pri tejto masáži doprajete uvoľnenie len vášmu chrbtu a šiji, ste na veľkom omyle. Dominuje pri nej starostlivosť o tieto oblasti, avšak na svoje si príde vaše celé telo.

Masáž je zameraná na šiju, ramená, krížovú a bedrovú oblasť s dôrazom na ischiatický (sedací) nerv. V dnešnej dobe sa čoraz častejšie vyskytujú problémy či zápaly týchto nervov. Opakovaním tejto masáže dochádza k odbúravaniu chronických bolestí chrbtice.

Masáž chrbát a šije

Táto masáž je ideálna pre tých, ktorí majú sedavú prácu a nemajú čas si poriadne pretiahnuť a uvoľniť pri každodennom strese svoj chrbát. Dočkáte sa dokonalého relaxu, za ktorý vám váš chrbát poďakuje. Thajská masérka, ktorá presne vie, kedy zatlačiť a dokonale ovláda všetky pohyby svojich rúk, vám najprv rozmasíruje nohy a postupne sa dostane až ku krížom.

Rozprávka pre vašu chrbticu sa ešte len začína

Zavriete oči a pomaly cítite, ako z vášho tela opadá napätie a vy sa ponárate do pohodlného lôžka. Zrazu sa ocitnete v oáze pokoja a po tele vám prebehnú zimomriavky. Dokonalá hudba v pozadí vám iba znásobí tento zážitok. Masérka sa postupne dostáva ku krku a šiji. Presne v čase, keď pomyslíte na to, že uvoľnenie potrebujú aj vaše ruky, terapeutka sa dostane aj k nim. Stuhnuté svaly sa stanú minulosťou.

masaz sija

To najlepšie prichádza na záver

Budete mať rozmasírované svaly, o ktorých existencii ste ani nevedeli. Zrazu sa cítite ľahší, akoby ste dostali krídla! Dokonalou bodkou je, keď sa vás masérka zmocní a „pukne“ vám chrbát od prvého stavca po posledný. Z oázy, do ktorej ste sa dostali neodídete bez relaxačnej masáže hrude, hlavy a tváre. Vaše spánky dostanú presne to, čo potrebujú. 

Tiež trpíte pri sedavej práci? Objednajte sa na pravidelné masáže chrbta a šije a uľavte si od bolesti. V spojení s aktívnym pohybom tak zatočíte s problémami, ktoré prináša dnešná náročná doba.