GABA Intenzívna Detoxikačná Masáž

-20%
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery

GABA Intenzívna Detoxikačná Masáž

Thajská olejová masáž so špeciálnym olejom

Ako prvý masážny salón ponúkame jedinečnú zmes, kde s využitím zvýšenej vstrebávateľnosti aloe vera  spolu s prírodnými liečivými vlastnosťami rastliny GABA  sme vytvorili exkluzívny masážny olej. Pri postupe sa suché listy GABA vložia na 3 týždne do už dobre známeho oleja z Aloe Vera. Za tento čas z lístočkov dostaneme olej bohatý na poriadne množstvo KYSELINY GAMA-AMINO-MASLOVEJ.

Aloe vera obsahuje viac ako 200 účinných látok okrem toho sa 4 krát rýchlejšie vstrebáva do pokožky ako voda. Využitím týchto vlastností sa masážny olej dopracoval k dokonalosti. Na konci procedúry všetkých našich zákazníkov ponúkneme GABA čajom.

GABA – KYSELINA GAMA-AMINO-MASLOVÁ A JEJ PODSTATA ÚČINKU
Podľa výsledkov vedeckých a medicínskych štúdií je GABA, kyselina gama-amino-maslová esenciálna pre metabolizmus mozgu jeho správne funkcie. Jej dopĺňanie do organizmu je nevyhnutné, no často zanedbávané. GABA môže pomôcť redukovať stres, frustráciu, strach, depresie a zlepšiť kvalitu spánku. Podľa klinických štúdií dostatok kyseliny gama-amino-maslovej stimuluje imunitu a môže indokovať tvorbu HGH - rastového hormónu, ktorý spomaľuje procesy starnutia a pomáha zlepšeniu fyzickej a psychickej kondície. Dostatok GABA kyseliny v organizme môže zvyšovať sexuálnu aktivitu u mužov i žien a tiež produkciu kolagénu, ktorý pomáha uchovať si pružnú a hladkú pokožku bez vrások. Naopak, nízke hladiny GABA kyseliny môžu zapríčiniť nepokoj, náladovosť, nervozitu a u žien poruchy menštruačného cyklu.

 

ČAJ GABA
Čaj GABA bol vytvorený na základe výskumu japonských vedcov vedených Dr. Tsusidom vo výskumnom čajovom experimentálnom centre v japonsku v rokoch 1987–1998.

Podľa vedcov čaj GABA  vyniká najmä vysokým obsahom kyseliny gama-amino-maslovej, podľa ktorej ostal i svoje meno GABA. V Japonsku je známy aj ako Gabaron a v Číne ho nazývajú Jin Bai Long.
V odborných prácach sa uvádza, že každých 100 g suchých lístkov čaju GABA obsahuje minimálne 150 mg kyseliny gama-aminomaslovej. Čím viac tejto vzácnej kyseliny čaj obsahuje, tým je jeho cena vyššia. GABA čaj sa spracováva nezvyklým spôsobom za využitia vákua, do ktorého sa vlhké lístky vkladajú 7 x počas 32 hodín.

 

GABA môže pomôcť zdraviu človeka.

Odporúčame, ak chcete:


· prijať do organizmu vysoký obsah antioxidantov
· zlepšiť činnosť mozgu, prenos vzruchov neurónovými dráhami
   a ich funkčnosť
· zabrániť vzniku a rozvoju nádorových ochorení
· znižovať nebezpečenstvo vzniku rakoviny.
· znížiť hladinu tukov i cholesterolu v krvi
· znížiť krvný tlak
· pomôcť zmierniť dôsledky požívania alkoholu
· redukovať stres, frustráciu, strach, depresie
· zlepšiť kvalitu spánku
· posilniť imunitu organizmu
· spomaliť procesy starnutia
· pomôcť zlepšeniu fyzickej a psychickej kondície
· zvýšiť sexuálnu aktivitu
· uchovať pružnú a hladkú pokožku

 

Prečítajte si viac o tejto masáží v našom blogovom článku >>


Vyberte si variantu masáže

V cene masáže: 


Sprcha
Uteráky
Prezutie
župan
Čaj alebo ovocný roiboos

Platnosť poukazu: 6 mesiacov

Pred uplatnením poukazu sa vopred objednajte
na termín. 0902 222 229

Garantujeme spokojnosť
a profesionalitu. Pozrite si
recenzie z knihy návštev tu.   

Otváracia doba:
Pondelok – Nedeľa: 10.00 – 21.00

Máte otázky spýtajte sa nás.

0902 222 229
samoi@thaiskemasaze.sk