Thajské Masáže SAMOI Bratislava

 

Náš masážny salón SAMOI Thai Massages

MÁME OTVORENÉ!!!

 
 

Poskytuje thajské masáže všetkým, ktorí sa potrebujú zrelaxovať, a zároveň sa zbaviť bolesti alebo problému. Poskytujeme služby na úrovni a snažíme sa ich neustále vylepšovať. Budeme radi ak nás navštívite a presvedčíme vás o našich kvalitách. Sídlime na Ivanskej ceste v Bratislave v časti mesta Ružinov.

 

Thajské masáže

Thajská masáž využíva skúsenosti viac než 2500 rokov staré. Tieto tradičné thajské masáže sa úplne líšia od európskych masáží. Thajská masáž chorobu vytlačí. Opiera sa o teóriu energetických dráh, meridiánov, ktorými ľudská energia v tele preteká.

Thajské masáže sú vhodné pre všetkých, ktorí tužia po hlbokej relaxácii, uvoľnení stresu a zvýšení pružnosti svojho tela ako aj pre tých, ktorí si chcú udržať, alebo zvýšiť svoju kondíciu.

Thajská masáž stimuluje krvný obeh, odstraňuje bolesti chrbtice, uvoľňuje energetické blokády, zlepšuje vylučovanie odpadov z tela, uvoľňuje bolesť, napätie a stuhnutie svalov a kĺbov, zbavuje pocitu únavy a nervového napätia, zvyšuje flexibilitu tela.


Na thajskej masáži je príjemné, že získate pružnosť, premasírujú sa vnútorné orgány, okysličí sa krv a upokojí sa vaša myseľ, čo sa deje pri cvičení jógy, avšak tu sú všetky pohyby robené za vás.

Rytmické kompresie valcovanie končatín a jemné kolísanie sú metódy thajskej masáže, ktorými masér postupne uvoľňuje a správne usporiada energie v tele . Rôzna intenzita tlaku je aplikovaná na energetických dráhach pozdĺž tela v súlade s princípmi Ajurvédy. Lakte, nohy kolená a predlaktia používa masér na vykonanie určitých ťahov a manipulácie takže skúsenosť z masáže celkom dobrá fyzická záťaž pre obe strany. Nenechajte sa prehovárať a objednajte sa na jedinečné thajské masáže už teraz!


Tešíme sa na Vás!