Rozbaľte si magické bylinné vrecúška

Poznáte ten stereotypný pocit z každodenných povinností? Ráno vstanete, rýchlo utekáte do práce, večer domov, a do postele padnete ako vrece zemiakov. Na ďalší deň to isté a takto sa viete "zacykliť" niekedy aj na niekoľko týždňov. Totálne vyčerpaní si ale jedného dňa poviete, že sa potrebujete zastaviť, vypnúť a jednoducho zresetovať (tým nemyslím, že pôjdete vymetať všetky bary v meste :) ). Aj počas takýchto krízových situácií je nutné spomenúť si na silu thajských masáží. V salóne Samoi Thai Massages v Bratislave sa môžete spoľahnúť na rodené thajské masérky, ktoré vám pomôžu docieliť to, po čom túži nielen vaša duša, ale aj vaše telo. Jednou z mnohých oslobodzujúcich je aj naozaj výnimočná thajská masáž bylinnými vrecúškami.

Thajská bylinná masáž

V čom spočíva tajomstvo thajskej bylinnej masáže?

Ide o bežný spôsob liečby v tradičnej thajskej medicíne. Horúce bylinné obklady sú vyrobené z kusu bavlnenej tkaniny, naplnené zmesou liečivých bylín a zvinuté do tvaru gule. Obklady znižujú svalové napätie, chronické bolesti chrbta, zmierňujú stres a únavu, stimulujú životne dôležité orgány a zmysly, sú vhodné aj pri ochoreniach horných dýchacích ciest, ako je bronchitída, astma a prechladnutie. Aplikujú sa bezprostredne po thajskej masáži. Profesionálna thajská masérka vám najskôr pretiahne telo a rozohreje svaly. Následne bude prikladať na vašu pokožku špeciálne horúce bylinné vrecúška.

 Thajská bylinná masáž

Magické vrecúška plné liečivých byliniek

Magické vrecúška obsahujú viac než dvadsať aromatických liečivých bylín a korenín (napr. mäta, bobkový list, koreň zázvoru, kurkumy či citrónová tráva), namiešaných presne podľa viac než šesť storočí starých receptúr. Terapeutka si vopred pripravené vrecúška zohreje na ideálnu teplotu v špeciálnom ohrevovom prístroji (určenom na masážne kamene a bylinné vrecká). Thajská bylinná masáž spočíva v kombinácii tradičnej thajskej masáže s prikladaním horúcich bylinných vrecúšok na energetické centrá tela. Pôsobením na akupresúrne body telo nielen uvoľní, ale odstráni stuhnuté svalstvo, kĺby a rozprúdi v tele prirodzený krvný obeh. Vďaka horúcim bylinkám sa unavené telo prehreje a uvoľní, čím dochádza k rýchlej úľave od bolesti a stresu.

Thajská bylinná masáž vrecúška

Bylinky krásne prevoňajú vzduch, pôsobia aromaterapeuticky, výborne sa vám dýcha, až máte miestami pocit, že sa nachádzate v saune. Vďaka bylinnej masáži budete mať pocit celkového uvoľnenia a pohody, telesnej i duševnej harmónie. Užite si aj vy relax s thajskou bylinnou masážou v skutočnom thajskom raji! Zaručene sa budete cítiť ako znovuzrodení!

Aké sú účinky thajskej bylinnej masáže?

  • odstráni stuhnuté a napäté svalstvo, šlachy a kĺby
  • navráti stratenú energiu do celého vášho tela
  • spevní pokožku
  • zlepší dýchanie pri ťažkostiach
  • posilní nervový systém