Kráľovská štvorručná masáž: Kráľovná všetkých masáží

Každý, kto bol aspoň raz v živote na masáži to pozná. Pocit blaha, nič nerobenia, absolútneho uvoľnenia a relaxu.
Boli ste však už niekedy na štvorručnej masáži, kde sa o vaše telo postarajú hneď dve masérky naraz? Ak nie, tak by ste mali ísť. A to čo najskôr.

Kráľovská štvorručná masáž


Ako by povedal klasik: Jednoducho jedna báseň.

Kráľovská štvorručná masáž dopraje každému takmer nepopísateľný zážitok. Masáž súčasne vykonávajú dve thajské terapeutky, ktoré jemnými hmatmi kontrolujú vaše svalstvo. Na svojom tele tak pocítite dvojnásobok príjemných dotykov a vy sa môžete ponoriť hlboko do meditácie a precítiť silu daného okamihu. Vaša myseľ nebude schopná spracovať synchronizované pohyby štyroch rúk. Postupne nezvládnete vlastným vedomím vnímať jednotlivé dotyky. Budete absolútne oddaný a vtiahnutý do nového, doposiaľ nepoznaného sveta, kde stres a rýchlosť každodenného života majú vstup zakázaný. Napätie vašich svalov sa stráca, myšlienky sa stávajú ľahšie a vzletnejšie. V tejto chvíli vnímate len ľudské teplo, podmanivú vôňu, pokojnú hudbu, máte pocit bezpečia. Cítite, ako vám je príjemne, keď plynúci čas a pozornosť patria len vám. Intenzita prítlaku sa jemne zvyšuje, potom je opäť ako nežný vánok.

Kráľovská štvorručná masáž


Každá masérka sa stará výhradne iba o "svoju" časť tela: Dolné končatiny a od pása hore. Masérky pri masáži aplikujú okrem skutočne majstrovských masérskych ťahov aj príjemné aromatické oleje. Harmonický súlad oboch masérok zvyšuje intenzitu pôžitku tejto dokonalej starostlivosti o telo, akou štvorručná masáž nepochybne je. Po uvoľnení celého tela a záverečnej relaxácii na tvári a chodidlách sa vám ani nechce otvoriť oči, žiada sa vám ešte nechať na sebe doznieť všetky tie vnemy, ktoré ste práve prežili. Vaše telo je ako znovuzrodené, myseľ šťastnejšia, uvedomujete si svoju hodnotu a nový zážitok sebaprijatia. Jednoducho viete, že takýto výnimočný pocit blaha si zaslúžite. A napokon, je úžasné ho zažiť.


Výnimočný zážitok, nielen pre gurmánov masáží

Exkluzívna Kráľovská štvorručná masáž podporuje krvný obeh, napomáha v odbúravaní škodlivých látok, posilňuje imunitný systém, zmierňuje bolesti svalov, udržiava pružnosť, hebkosť a jemnosť pokožky, tvaruje postavu, osviežuje unavené telo aj ducha, pomáha dosahovať stav úplnej harmónie a pokoja. Pri masáži sa navyše používajú len prírodné oleje s aromaterapeutickými účinkami, napr. levanduľa, med, pomaranč-škorica, mäta - rozmarín. Po procedúre sa podáva čerstvý sypaný čaj s príchuťou jabĺčka, ibišteka, hrozienok, šípky, čučoriedok a listov ostružín. Tento čaj má lahodnú sladkú chuť a umocňuje účinky masáže.

Kráľovská štvorručná masáž

Štvorručnú masáž neponúka veľa salónov, nakoľko je náročné, aby sa masérky perfektne zladili. V pravom thajskom masážnom
salóne SAMOI Thai Massages to nájdete! Takýto zážitok si nebudete chcieť nechať pre seba! Preto masáž vrelo odporúčam aj ako
výnimočný a nezabudnuteľný darček!