Nechajte sa opantať vôňou a zmyselnými dotykmi

Dokonalé uvoľnenie tela a mysle. To prežijete v salóne SAMOI Thai Massages, v ktorom nájdete pokoj a načerpáte energiu do daľších dní.

Pocit oslobodenia od hektického sveta a neutíchajúceho napätia či už v práci alebo osobnom živote je to, čo potrebuje každý z nás. Stačí pritom len prísť do masážneho salóna a odovzdať sa do rúk majstrom, ktorí svoje remeslo ovládajú na výbornú. Nadýchnite sa, zatvorte oči a behom chvíle bude cítiť voľnosť, o akej sa vám ani nesnívalo. Vaše zmysly opantá príjemná vôňa, aromatické oleje, relaxačná hudba a premyslené dotyky masérok, ktoré nájdu rovnováhu vo vašom tele.

Masérky Thajské

V čom je aromatická olejová masáž výnimočná?

Dobrá telesná aj duševná kondícia je základom pre zdravý život. Unikátnou masážou sa k nej dostanete oveľa bližšie. Najprv vám zázračné ruky masérky dokonale ponaťahujú svalstvo na chrbtici a nohách, potom vám aromaterapeutické oleje vmasírujú postupne co vášho stuhnutého svalstva. Uvoľnenie prichádza postupne od  dolných končatín, cez kríže, chrbticu až po krk. Každým dotykom v sprievode meditačnej hudby dostávate krídla, vďaka ktorým prebúdzate svoje unavené telo aj ducha. Skúsené masérky presne vedia, na ktorom mieste treba olej vmasírovať silnejšie. Postupnú slasť prežívajú svaly po celom tele. Nezameniteľné uvoľnenie prichádza, keď vám tradičná thajská masérka dôkladne "popraská" všetky kosti od chrbtice po končeky prstov na nohách. Ako v bavlnke sa budete cítiť pri dokonalej masáži tváre a hlavy.

Aromatická olejová masáž

Aromatická olejová masáž nielenže blahodárne pôsobí na svalstvo a celkový pocit uvoľnenia, podporuje aj krvný obeh, posilňuje imunitný systém a napomáha odbúravať škodlivé látky. Nič dlžný nezostanete ani vašej pokožke, ktorej dodáva pružnosť, hebkosť a jemnosť.
Zo sálona SAMOI Thai Massages sa vrátite ako znovuzrodený, so zmiernenou bolesťou svalov a najmä s dokonalým osviežením tela aj ducha. Doprajte tento pocit aj svojim blízkym a darujte im jeden z darčekových poukazov na akúkoľvek masáž.